fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Козацькі забави
27.03.2016

15 березня 2016 року. Спортивна зала БКТБ НТУ. Лунає козацький марш. Козаки - першокурсники вишикувані в шеренги. На їхніх обличчях святковий настрій.

.

Лунає команда: «Струнко! Рівняння на середину!» Вивіреним кроком викладач фізичного виховання Мацьков В.М. підходить до директора нашого коледжу Кібітлевського Йосипа Едуардовича і доповідає про готовність студентів до святкового заходу «Козацькі забави». Свято розпочалося з гімну України. Його співали усі присутні, тримаючи руку на серці, зі щирістю та любов'ю в очах.

Студенти нашого коледжу - справжні патріоти своєї Батьківщини , тому вони з великою шаною та радістю зустріли почесних гостей - учасників АТО: лейтенанта Дубогрія Володимира Павловича, прапорщика Кальчука Вадима Володимировича та старшину Маляра Ігоря Степановича.

Саме вони як незалежне журі визначали результати конкурсів.

«Козацькі забави» - конкурс присвячений козакам , а також їхнім нащадкам - мужнім та героїчним українським бійцям, які виконують свій військовий обов’язок і захищають незалежність та територіальну цілісність України. У БКТБ НТУ це свято проводиться уже 16 років поспіль.

У «Козацьких забавах» взяли участь чотири команди: «Січовики», «Запорожці», «Подільські козаки» та «Богунівці». Студенти, як справжні козаки, долали смугу перешкод, стрибали в мішках, переносили потерпілих, піднімали гирі, перетягували канат, пересувалися по “мінному” полю, одягали основні захисні комплекти, розбирали й збирали автомати , стріляли по спеціальних мішенях.

Захід проходив яскраво, динамічно та цікаво.

У перервах між конкурсами вболівальники та учасники мали змогу насолодитися музичними номерами у виконанні наших талановитих студентів, які організувала викладач української мови та літератури Олійник І.В.

Особливо запальним виявився бойовий гопак у виконанні Льопка Михайла. Адже усім відомо, що козацький танець був не просто танцем для душі. Це були спеціальні акробатичні вправи, які допомагали козаку навіть у бою.

Скоропадський Віктор та Барановський Богдан порадували глядачів ефектним «Ганстерським брейком».

Із захопленням присутні дивилися на чудовий український танок хлопців та дівчат першого курсу.

Сучасними танцями порадували усіх група 1ДМ – 89, а також команда студентської ради нашого коледжу.

Студент четвертого курсу Римар Микола подарував усім глядачам козацьку пісню.

Учасники змагань викладалися з усієї сили, їх підтримували вболівальники, яких ледь можна було втримати на своїх місцях. Хвилювалися за своїх вихованців та раділи разом з ними викладачі фізичної культури Мацьков В.М., Олійник О.В., Завадський О.О. та Бурлаченко О.В.

Але прийшов кінець перегонів і поважна рада підвела підсумки.

Унаслідок захоплюючих змагань, за підсумками журі, абсолютну першість здобула команда “Подільські козаки”, до якої увійшли студенти спеціальностей “Організація перевезень і управління на автотранспорті”, “Організація та регулювання дорожнього руху” та “Землевпорядкування”.

Друге місце посіла команда “Богунівці” спеціальності “Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів”.

Третє – за командою “Січовики” спеціальності “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”.

Четверте – команда “Запорожці” з числа студентів спеціальності “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання”.

Цього дня не було переможених і переможців. Усі команди були задоволені, нагороджені солодкими призами та грамотами за командні місця.

Щиро, по - батьківському, студентів із перемогою привітав директор коледжу Йосип Едуардович Кібітлевський.

Проведене дійство ще раз підкреслило, що козацькому роду не буде переводу! Свято вдалося на славу!