fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Козацькому роду нема переводу
6.03.2015

4 березня о 15:00 в спортивній залі БКТБ НТУ відбувся турнір "Козацькому роду нема переводу".

Україна завжди славилася своїм козацтвом – символом волелюбності, мужності, сили та любові до Батьківщини.Саме тому у нашому коледжі вже 15 років проводиться справжнє свято українських чоловіків – «Козацькі забави». Цьогоріч конкурс був присвячений мужнім та героїчним українським бійцям, які виконують військовий обов’язок і захищають незалежність та територіальну цілісність України. Студенти БКТБ НТУ - справжні патріоти своєї Батьківщини, вони знають про наших героїв та хочуть бути схожими на них. Свято розпочалося з гімну України. Студенти співали, тримаючи руку на серці, зі щирістю,любов'ю та гордістю в очах.

У «Козацьких забавах» взяли участь чотири команди: «Січовики», «Запорожці», «Подільські козаки» та «Богунівці».Як справжні козаки, вони долали смугу перешкод, стрибали в мішках, переносили потерпілих, піднімали гирі, перетягували канат, пересувалися по “мінному” полю, одягали основні захисні комплекти, розбирали й збирали автомати, стріляли по спеціальних мішенях. Незалежне журі, до складу якого входили директори шкіл м. Бар Нестирук Л.Б., Федик С.М., Тресер Б.М. та ветеран спорту, колишній викладач фізичної культури БКТБ НТУ Скорич В.С., об’єктивно оцінювало досягнення.

У перервах між конкурсами гості із захопленням дивилися танцювальні номери, підготовлені талановитими студентами. Особливо ефектним був запальний бойовий гопак у виконанні Скоропадського Віктора, Льопка Михайла та Сердюка Артема. Студент четвертого курсу Бойко Валентин подарував усім глядачам козацьку пісню «Їхав , їхав козак містом», а чарівні козачки пригостили учасників змагань та усіх бажаючих смачними варениками та пирогами.

За підсумками журі, урезультаті захоплюючих спортивних баталій, абсолютну першість у змаганнях здобула команда “Богунівців”. Це студенти спеціальності “Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів”. Друге місце посіла збірна команда “Подільські козаки” спеціальностей “Організація перевезень і управління на автотранспорті”, “Організація та регулювання дорожнього руху”, “Землевпорядкування”. Третє – команда “Запорожців” (студенти спеціальності “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”). Четверте почесне місце дісталося команді “Січовиків” спеціальності “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”.

Цього дня не було переможених і переможців. Усі отримали солодощі та грамоти за командне місце. Із перемогою їх радо вітав директор коледжу Йосип Едуардович Кібітлевський. Його теплі та щирі батьківські слова запам’ятаються молоді на все життя. Раділи з перемог своїх вихованців викладачі фізичної культури Мацьков В.М., Олійник О.В., Завадський О.О. та Бурлаченко О.В.

А й справді: козацькому роду – нема переводу!