fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Свято волейболу в БКТБ НТУ
6.12.2016

На базі Барського коледжу транспорту та будівництва було проведено І тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2002-2003 р.н., який проходив з 30 листопада по 02 грудня.

.

Зауважимо, що за останні сорок років саме у нашому коледжі вперше проводилися змагання з волейболу такого рангу.

На відкриття змагань завітали виконавчий директор федерації волейболу Вінницької області Віталій Іванович ДІМІТРІЄВ та керівна еліта міста Бар: голова Барської РДА Володимир Васильович САВОЛЮК, голова Барської міської ради Артур Анатолійович ЦИЦЮРСЬКИЙ, депутат обласної ради Володимир Григорович КРИСЬКО, директор Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Йосип Едуардович КІБІТЛЕВСЬКИЙ, директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Леонід Борисович НЕСТЕРУК, та багато інших.

Вони звернулися з привітальним словом до команд-учасників та подарували кожному спортсмену цінні подарунки, ніхто не залишився поза увагою.

Хлібосольно зустрівши волейболістів, Йосип Едуардович, директор коледжу, побажав усім учасникам успішних ігор(безумовно вболіваючи та сподіваючись на перемогу команди Вінницької області).

Варто відзначити той факт, що гості були приємно вражені як самим коледжем, так і спортивною базою закладу.

На змагання завітали команди "Локомотив"-КДЮСШ №8 м. Харків, "Мотор" м. Запоріжжя, "Юність" із Білої Церкви та збірна Дніпропетровської області.

Окреме спасибі вболівальникам - барчанам, зокрема батькам та студентам БКТБ НТУ, за підтримку й бойовий дух, яким вони заряджали на перемогу гравців.

В підсумку після першого туру збірна Вінницької області набрала максимальну кількість очок - 12 та посіла перше місце в своїй підгрупі.

Вітаємо Вінницьку команду з перемогою,а саме : Щебетюка Артема, Скорбатюка Володимира, Кордона Богдана (капітана команди), Ковальчука Ярослава, Палія Віктора, Нестерука Сергія - гравців, які представляли м.Бар та гравців обласної СДЮСШ з волейболу.

Приїжджайте! Змагайтесь! Єднайтесь! Перемагайте!

До нових зустрічей у БКТБ НТУ!