fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Козацькі забави 2016!
27.12.2016

6 грудня 2016 року, в день святкування Збройних Сил України, у нашому коледжі традиційно відбулося військово – спортивне свято «Козацькі забави». Це справді одне із найулюбленіших змагань не лише першокурсників, а й усіх студентів та викладачів.

Дійство розпочалося урочисто - шикуванням команд та виконанням гімну України. Студенти співали, тримаючи руку на серці. І зовнішній вигляд, і представлення команд свідчили про патріотичний дух кожного, хто прийшов на свято.

У «Козацьких забавах» взяли участь чотири команди: «Січовики», «Запорожці», «Подільські козаки» та «Богунівці». Цьогоріч до змагань вперше долучилась дівчина – чарівна, спритна, справжня козачка , студентка першого курсу Наталя Васильчук.

Розпочалася запекла , але справедлива боротьба за перемогу. Студенти демонстрували не лише спритність та хорошу спортивну підготовку, а й уміння працювати в команді. Завдяки чітко спланованим діям викладачів фізичної культури Мацькова В.М., Олійника О.В., Завадського О.О. та Бурлаченка О.В. змагання пройшли цікаво, весело, в теплій , дружній атмосфері підтримки та взаємодопомоги. Учасники змагань викладалися з усіх сил, їх підтримували вболівальники.

Усі присутні наочно пересвідчилися, що наші студенти – славні нащадки козацького роду, сильні, відважні сини та доньки України, які знають і шанують історію свого народу, які спроможні з гідністю стати на захист своєї держави.

У перервах між конкурсами вболівальники та учасники мали змогу насолодитися чудовими танцями у виконанні народного ансамблю «Веселка» районного центру «Дозвілля» під керівництвом Дороніна Михайла Федоровича.

Головними суддями, так званою «козацькою старшиною», стали директор коледжу Кібітлевський Й.Е. , голова Барської районної ради Саволюк В.В., викладач , ветеран АТО – наш герой Фрик М.П. та заступник директора М. О. Степанківський. Вони виступили зі словами привітання та оголосили назви команд переможців.

За підсумками змагань відбулося нагородження грамотами та солодощами.

Учасники змагань продемонстрували справжні козацькі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість. А усі присутні ще раз переконались, що наша молодь – наша гордість!

Фото звіт дивіться у фотогалереї.