fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Тренінг «Випробуй у безпеці»
7.02.2017

Минулого року, у листопаді, за сприяння Головного сервісного центру МВС та з ініціативи Всеукраїнського об’єднання автошкіл, відбулась презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», орієнтованого на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Незабаром тренінг включать до програм навчання 40 топових автошкіл та профільних освітніх установ України з метою підвищення відповідальності поміж громадян, що планують стати водіями.

В нашому регіоні даний тренінг буде проходити на базі Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ. Всі студенти візьмуть у ньому участь під час вивчення предметів «Правила і безпека дорожнього руху» та «Організація дорожнього руху».

Викладачі - предметники вже презентували студентам третього курсу навчальні матеріали, які використовуватимуться у програмі тренінгів, та спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

Для нашого навчального закладу , як і для всієї країни, це буде перший досвід. Але сьогодні з освітньою метою подібний інструмент використовують фахівці у більш ніж 60-ти країнах світу.