fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Здорова молодь – успішна країна
17.02.2017

Одне з головних завдань сучасної освіти – виховати фізично, морально, соціально і духовно здорову людину. Саме тому 09 лютого 2017 року в рамках проведення Тижня циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 133 « Галузеве машинобудування» у читальній залі завідувач бібліотекою Дворніцька Л. А. та викладач Прохоров О.В. провели виховний захід « Здорова молодь – успішна країна».

Метою виховної години було узагальнення знань студентів про здоров’я, формування бажання вести здоровий спосіб життя, поглиблення знань про шкідливі звички, які призводять до залежності. Головне – сформувати у молодої людини почуття відповідальності за збереження свого здоров’я.

Справедливими є слова: « Гроші втратив - нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив» .

Згідно статистичних даних в Україні існує реальна загрози вимирання нації.

Студенти взяли активну участь в обговоренні питання згубності шкідливих звичок в молодіжному середовищі, переглянули відеофільм про вплив наркотичних речовин на організм людини та наслідки вживання психотропних препаратів.

Після кінофільму чимало з присутніх виявили бажання взяти участь в анонімному анкетуванні : «Моє ставлення до вживання легких та важких наркотиків».

Велику цікавість викликала в студентів інсталяція « Спокус багато – здоров’я одне». Присутніми на виховній годині були студенти груп 2ДМ-89 та 2ДМ-90.