fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Тренінг - нарада
20.02.2017

Цього року, у рамках проведення тижня спеціальних дисциплін спеціальності 5.05050204 «Експлуатація та ремонт підйомно – транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» була проведена традиційна зустріч студентів четвертого курсу, керівників дипломних проектів та нормоконтролера Ковальчук А.В.

Метою заходу було прищеплення студентам випускного курсу поваги до оформлення технічної документації і дотримання стандартних вимог для досягнення високого рівня якості при виконанні дипломних проектів.

Під час цієї зустрічі студенти – дипломники активно цікавилися сучасними вимогами та правилами оформлення конструкторських та технологічних документів. На зустрічі обговорювалися процедурні питання щодо фінішного етапу навчання майбутніх фахівців вказаної спеціальності.

Заключним етапом цього заходу була контрольна перевірка практичних вмінь та навичок дипломників у користуванні спеціалізованими прикладними програмами комп’ютерного забезпечення. Комісією відзначено належний рівень підготовки майбутніх випускників, які проявили себе на рівні впевнених користувачів програмного забезпечення.