fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Конкурс «Рухаємось за правилами»
20.02.2017

«Автомобілі, автомобілі

майже усе заполонили…»

З появою автомобілів, виникло питання, як забезпечити безпеку на дорогах. З цією метою створені правила дорожнього руху, які обов’язкові для виконання всіма учасниками дорожнього руху. Правила встановлюють єдиний порядок руху на всій території України. Знання та виконання цих правил – запорука збереження життя на дорозі.

Статистичні дані свідчать про те, що більше всього людей потерпає від небезпеки природного і соціального походження. На автомобільному транспорті лише за рік трапляється близько 40 тисяч ДТП, та гине більше 6000 осіб, травмується більше 42 тисяч осіб.

Для визначення рівня знань з Правил дорожнього руху серед кращих студентів під час проведення тижня циклової комісії спецдисциплін був проведений конкурс із знань правил дорожнього руху. У даному заході, організатором якого був викладач спецдисциплін Школьнік О.В., взяли участь представники усіх спеціальностей нашого коледжу.

Завдання для студентів включало вирішення онлайн завдань за екзаменаційними білетами з ПіБДР із ресурсу МВС. У наполегливій боротьбі перше місце вибороли студенти Рязанцев Владислав, Власенко Денис, друге місце дісталося Мацькову Максиму, Зборовькому Богдану.

Усі представники із задоволенням приймали участь у конкурсі та підкреслили важливість знань Правил дорожнього руху при сучасному ритмі життя.