fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Так ніхто не кохав…
21.02.2017

День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати День закоханих у нашій державі встановилася на початку 90-х років минулого століття, хоча в Західній Європі це свято масово відзначається ще з ХІІІ століття. Свято швидко завоювало популярність серед закоханих різного віку, національностей, віросповідань в усьому світі, адже кохання - це такий стан душі, коли людину переповнюють почуття щастя та натхнення.

З цієї нагоди у гуртожитку БКТБ НТУ відбулося романтичне свято закоханих сердець, яке організувала вихователь Бартащук Валентина Михайлівна. Низку поетичних творів і пісень, що оспівують світлі почуття кохання, подарували глядачам талановиті студенти нашого коледжу.

ЇЇ Величності Любові, яка дає силу людині переборювати усі труднощі та перешкоди для відчуття свободи та щастя, присвятили свій виступ студентки другого курсу Іванна Шотурко, Марія Абраменко та третього курсу Каріна Торкун.

Тепло зустріли глядачі виступ Ані Кулик, яка подарувала присутнім ніжну, романтичну поезію.

Цікавим та емоційним запам’ятається усім присутнім конкурс «Любов йде через пустелі», за умовами якого закохані пари освідчувалися один одному в коханні віршами та піснями, виконували «танок з яблуком».

Усі присутні в залі мали змогу взяти участь у конкурсах та отримати оригінальні подарунки.

Вітаємо переможців конкурсів, бажаємо всім студентам взаємного кохання! Нехай любов окрилює всіх та веде до нових звершень і перемог!