fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Ім'я Шевченка стукає в серцях…
12.03.2017

Чи потрібно згадувати Шевченка? Якщо у когось виникає це питання, то нехай прислухається до свого серця, нехай запитає себе: «Чи є я українцем? Що для мене означає любити свою рідну землю, свою родину?»

Студенти нашого коледжу та викладачі-філологи Олійник І.В. і Грисюк Г.І. відповіли на це питання для себе й усіх присутніх на літературно-мистецькому святі «Ім'я Шевченка стукає в серцях…».

Вони провели глядачів стежками життя нашого геніального пророка. Намагалися розкрити його не лише як поета, художника та борця за волю рідного народу, а й як людину, наділену глибокими почуттями, людину, яка переживала ніжність, кохання… Мала такі зрозумілі всім людські земні бажання…

Пісні, поезія, танці, сценки вималювали присутнім неповторну картину Шевченкового життя, відкрили глядачам святу істину: «Любити Шевченка – любити Україну, любити Україну – любити Шевченка!»

Скільки б часу не минуло, ім’я видатного українського Кобзаря буде надихати на нові звершення, нове красиве майбутнє, вчитиме любові до України - неньки.

Фотозвіт дивіться у «Фотогалереї»