fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Праця в дорожній галузі актуальна і перспективна
15.03.2017

Вибір професії - один із найвідповідальніших кроків у житті людини. Займатися улюбленою справою - важлива умова відчуття повноцінності, життєвої наповненості та задоволення.

На ниву дорожника, як і в будь-яку іншу галузь, приходять зазвичай за покликом душі, та найважливіше – можливістю працевлаштування.

Із цим сьогодні проблем немає. Адже реформи дорожньої галузі передбачають якісні зміни, вимагають не лише модернізації, а й вирішення, у першу чергу, кадрового голоду. Тут особливо оголена середня ланка.

Про це йшлося на спільній виїзній нараді Служби доріг Вінниччини та ДП «Вінницький облавтодор», яка відбулася 14 березня на базі нашого коледжу.

Спочатку для поважних гостей на чолі із заступником Служби автомобільних доріг Явдощаком Ігорем Володимировичем та директором ДП «Вінницький облавтодор» Шаповалом Юрієм Вікторовичем була проведена змістовна екскурсія.

Директор коледжу Кібітлевський Йосип Едуардович з гордістю ділився здобутками всього колективу.

Сучасні навчальні аудиторії та лабораторії, книжковий фонд зі спеціальних дисциплін, система підготовки молоді за новітніми технологіями викликали неабиякий інтерес та захоплення.

Опісля, у розмові за «круглим столом», всі виступаючі наголошували на тому, що однією з найбільших проблем у галузі є дефіцит фахівців середньої ланки. Сьогодні кожна дорожньо-будівельна організація готова працевлаштувати 2-3 молодших спеціалісти.

…Життя переконливо доводить: якісна освіта цінується понад усе, а спеціалісти – професіонали – особливо. Не є винятком і дорожня галузь. Приємно, що близько 40% будівельників доріг Вінниччини – випускники Барського автомобільно-дорожнього технікуму.

«Намагання влитися у європейський простір вимагає сьогодні не соромитися наших доріг, а будувати їх такими, щоб не відчувалося жодної різниці в тому, чи подорожуємо за кордоном, чи рідною Україною. Саме в такому дусі ми навчаємо і виховуємо наших майбутніх техніків-будівельників», - наголосив у своєму виступі в кінці наради Йосип Едуардович Кібітлевський.