fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Креслення – основа технічної підготовки студентів
3.06.2017

Зростання професійної майстерності студентів неможливо уявити без міцних спеціальних знань, підґрунтям для яких є знання основ креслення. Навчання графічних дисциплін забезпечує широкі можливості для розвитку логіки, творчого мислення, інженерно - технічної культури, формує вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, обґрунтовувати, моделювати, конструювати. Креслення є своєрідною графічною мовою, за допомогою якої можна читати та з’ясовувати конструктивні особливості зображеного предмета, технології його виготовлення тощо. Вміння читати креслення – запорука успішного оволодіння спеціальними дисциплінами для отримання професійних знань. З метою підвищення інтересу студентів до занять з графічних дисциплін, спонукання їх до активної творчої праці, покращення якості знань щороку викладачі креслення проводять різноманітні цікаві заходи.

11 травня 2017 року в читальній залі БКТБ НТУ відбулася олімпіада коледжу з креслення серед студентів груп 2 курсу.

Переможцями стали:

І місце:

Гончар Максим – група 2АМ-101 (34 бали);

ІІ місце:

Поліщук Денис – група 2ДМ-90 (33 бали);

ІІІ місце:

Відковський Андрій – група 2ОП-24 (30 балів);

Вони були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

В число кращих увійшли:

Півень Аліна– група 2ОП-24 (29 балів);

Король Леся – група 2ОП-24 (28 балів);

Кулаков Олександр – група 2ДМ-90 (27 балів);

Грещишен Микола – група 2АМ-102 (26 балів);

Григорчук Максим – група 2ДБ-149 (24 бали);

Дида Роман – група 2АМ-102 (24 бали);

Натмеладзе Ніно – група 2ОП-24 (24 бали);


17 травня 2017 року група кращих студентів разом з викладачами Ковальчук А.В., Семчук О.Л., Казаковим М.А. відвідали підприємство «ПАТ Барський машинобудівний завод». Екскурсія залишила незабутні враження. Студенти зацікавлено спостерігали, як і де на виробництві створюють та використовують креслення, як виготовляють і обробляють за ними деталі. Бачили практичне застосування тих знань, які вони отримали на заняттях у коледжі.


23 травня 2017 року студент четвертого курсу Завада Євген гідно представив БКТБ НТУ на конференції обласного методичного об’єднання викладачів креслення, основ стандартизації, управління якістю продукції та метрології серед технікумів і коледжів Вінницької області. Тема доповіді: «Інженерна графіка в моїй майбутній професії». Підготувала студента викладач креслення Семчук Оксана Леонідівна.

Щороку викладачі креслення надають дієву допомогу студентам у підготовці до дипломного проектування. Традиційно перед переддипломною практикою Ковальчук А.В. провела консультативні наради для студентів – дипломників зі всіх спеціальностей, де були присутні керівники дипломних проектів, студенти, голови циклових комісій, завідувачі відділень. Під час зустрічей було продемонстровано зразки дипломних проектів, подана інформація щодо загальних вимог до текстової та графічної частин дипломних проектів, презентовано методичні вказівки до дипломного проектування з питань нормоконтролю. Присутні отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які їх цікавили.