fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Щастя бути разом
9.06.2017

Найдорожчі в світі люди - батьки. Вони завжди вибачать, зрозуміють, вислухають. Поки живі батьки – ми всі щасливі, поки живі батьки - кожен із нас залишається дитиною. Це велике щастя, коли поруч майже все життя і мама, і тато, дідусі , бабусі , брати і сестри, родичі та вірні друзі. Як важливо відчувати їхню любов та турботу!

Саме тому традиційно в травні родинне свято збирає велику сім`ю БКТБ НТУ в ошатно прибраній актовій залі.

У цей день студенти - першокурсники найтеплішими словами дякують надійному батьківському плечу, вклоняються низько до землі святій материнській любові.

Любим, дорогим, найкращим батькам студенти дарували ніжний вальс .

Пісню « Сестра моя» виконали сестри - студентки третього курсу Казьмірова Ольга та першого курсу Пальонко Діана.

На свято завітали талановиті матері - Олійник Оксана Володимирівна з міста Ямпіль , Мухомора Віта Іванівна з с.Соколова Хмельницького р-ну та Савармак Світлана Вікторівна з м. Бар. У їх виконанні прозвучали зворушливі пісні.

Високою майстерністю виконання пісні «Червона рута» вразив усіх присутніх народний гурт «Барви», одним з солістів якого є Коваль Микола Володимирович , в минулому випускник, а нині батько студента Коваля Володимира.

Щиро дарували усім присутнім музичну композицію «Лебединна вірність» вчитель, музикант, людина з надзвичайним почуттям гумору, люблячий, турботливий дідусь Чернілевський Юрій Григорович зі своїм онуком Чернілевським Олександром.

Слова вдячності та поваги були сказані на адресу викладачів коледжу, зокрема людини, яка започаткувала традицію віншування родини – Г.В.Крамар.

У родинах наших студентів є герої - люди великого патріотизму, мужності, справжні сини своєї неньки України, з хоробрим і люблячим серцем батьки - воїни АТО.

Це Мохнач Анатолій Петрович з м.Полонне Хмельницької обл., Гулевич Валерій Вікторович з с. Шпирки Барського району, Голішевський Леонід Григорович з с. Каришків Барського району, Ведецький Анатолій Олександрович з м. Жмеринки.

Батьки, як і годиться за давньою українською традицією, завітали не з порожніми руками , а з запашними короваями, які усі присутні скуштували в кінці свята.

Батько великої родини Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету, директор Йосип Едуардович Кібітлевський, подякував всім студентам і батькам за чудове свято.

Кожне слово, кожен вірш, які прочитані першокурсниками, звучали в цей день дуже щемно, бо були звернені до найулюбленіших, до тих, хто ночі не досипав, заколисуючи їх, хто хвилювався за поранений пальчик, хто радів їх найменшій перемозі. Ніхто не залишився байдужим: хтось щиро посміхався, а хтось змахував з обличчя сльозу від розчулення.

Сьогодні усі були щасливі! Бо були разом: з люблячими Батьками, з усією великою Родиною!

Світлини свята дивіться у фотогалереї.