fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Увага! Відкрите заняття
17.06.2017

Викладачі спеціальних дисциплін спеціальності 5.05050204 – Рязанцев Р. Ю. та Щербатюк В.Б. провели відкриті заняття.

.

Теми занять є надзвичайно актуальними та потрібними студентам спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно – транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

Так, під час вивчення предмета «Гідравліка, гідро – та пневмоприводи» (викладач Рязанцев Р.Ю.) студенти групи 2ДМ-89 з непідробною цікавістю вивчали тему «Робочі рідини», а темою відкритого заняття з предмета «Деталі машин» (викладач Щербатюк В.Б.) були «Підшипники».

Пояснення тем викладачами відбувалося чітко, логічно, послідовно та доступно. Постійно впроваджувалися елементи бесіди, демонстрацій, візуалізацій, відбувалися створення проблемних ситуацій.

Лаконічною була культура записів на дошці, що давало змогу студентам відразу систематизувати отриманні знання. Викладачами ефективно використано сучасні технічні засоби навчання - телевізори, комп’ютер і ноутбук, цифрові проектори з екранами, мультимедійну дошку, навчальні таблиці, роздатковий матеріал та демонстраційні макети з даних тем.

Цікаві, індивідуально розроблені викладачами у програмі «Microsoft Office PowerPoint» авторські слайди, органічно доповнювали матеріал лекцій та дозволяли студентам краще зрозуміти навчальний матеріал.

Роблячи висновок, можна сказати, що відкриті заняття викладачами Щербатюком В.Б. та Рязанцевим Р.Ю. проведено на високому професійному рівні.

Викладачі зуміли досягнути триєдиної мети: навчальної, виховної та розвивальної. А студенти сучасної, такої потрібної та перспективної спеціальності - зробили ще один впевнений крок у професію техніка-механіка з експлуатації та ремонту підйомно – транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання.