fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
ЯК «МИКОЛА ТАРАСОВИЧ» ЗМІНЮВАВ ПРОФЕСІЮ, або НЕЗВИЧАЙНИЙ ВИПУСКНИЙ У БКТБ НТУ
12.07.2017

Майже добіг кінця перший місяць літа. Здавалося, немов ще вчора мінливий травень то лащився до нас грайливими сонячними промінчиками, то змушував закутуватися у светри та куртки, то палив спекою. Аж ось мине декілька днів й у законні права вступить пахучий медами та насичений грозами Липень, середульший брат у сім’ї літніх місяців. І випускники БКТБ НТУ визначатимуться зі своєю подальшою життєвою дорогою. Все це потім.

А зараз у великої родини студентів коледжу - феєрія Випускного!

Першими (17 червня) омріяні дипломи отримали студенти спеціальностей «Землевпорядкування», «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання», «Організація перевезень і управління на автотранспорті» (вихованців навчальних груп ЗВ-18 (керівник Наталія Ліщина), ДМ-85 (керівник Віталій Щербатюк), ДМ-86 (керівник Людмила Загорулько), ОП-22 (керівник Світлана Дмитрик).

І навіть дощ, який вперто не хотів зупинятися, не зумів зіпсувати випускникам радісно-ностальгічного настрою. Наперекір погоді, озброївшись усмішками та парасольками, юнаки та дівчата востаннє у статусі студентів БКТБ НТУ під звуки оркестру пройшли урочистою ходою середмістям Бару.

А тим часом в актовій залі коледжу уже зібралися батьки, викладачі та гості свята. Вся коледжанська родина, затамувавши подих, очікувала урочистої миті вручення дипломів.

З напутніми вітальними словами виступили директор коледжу Йосип Кібітлевський, заступник директора з навчальної роботи Галина Крамар, завідуючі відділеннями та куратори, а вдячні батьки вручили директору коледжу запашний коровай.

24 червня святкова феєрія продовжилася. Цього разу коледж покидали спеціалісти напрямків «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» (випускники груп ДБ-146 (керівник Ніна Павич), АМ-96 (керівник Галина Власюк), АМ-97 (керівник Наталія Сурма), АМС-98 (керівник Михайло Казаков).

Перед очима глядачів на сцені промайнуло справжнє театральне дійство під назвою «Микола Тарасович змінює професію». Як в улюбленому радянському фільмі, на сцені з’являлися знайомі персонажі, які отримали в інтерпретації коледжан зовсім нові обов’язки: Шурік – студент-відмінник, який винайшов «Фару часу»; Бунша – староста гуртожитку, ревний охоронець порядку та спокою; і, звичайно, Микола Тарасович Тунік, якого завдяки експериментам Шуріка вдалося перенести у майбутнє. На час відсутності Миколи Тарасовича його обов’язки виконував Бунша, який встиг завітати на випускний до студентів Барського технікуму 1970 року (серед яких зустрів навіть нинішніх викладачів). А очільник району та засновник коледжу залишив для майбутнього покоління лист із настановами, в яких закликав бути старанними студентами, гарними фахівцями та справжніми людьми. Супроводжувалося сценічне дійство піснями, танцями, гарячими переслідуваннями та неперевершеним студентським гумором.

166 вихованців покинули стіни рідного коледжу. Ще учора – студенти, нині стали високоякісними фахівцями, молодшими спеціалістами, майстрами у своїй галузі, яких охоче приймуть на навчання та роботу як провідні виші, так і найкращі компанії та підприємства країни. Саме тому маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала цьогоріч диплом Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, виправдає сподівання своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника цього навчального закладу!

У добрий час, шановні молодші спеціалісти! І нехай ваша дорога буде просторою, кар’єра – успішною, а у житті панує злагода, мир та Божа благодать.

Роман ГРИГОР’ЄВ

Газета «Бачрани» №26(806) від 30 червня 2017 р.

P.S.

фільм «Микола Тарасович» дивіться

у відеогалереї сайту БКТБ НТУ