fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День автомобіліста і дорожника 2017
27.10.2017

Сьогодні неможливо уявити наше життя без дороги та автомобільного транспорту. Щоденно ми їдемо на навчання, роботу чи відпочинок… Автомобіль вже давно став не розкішшю, а засобом пересування.

Щороку в країні кращають дороги, збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів, а разом з тим зростає потреба у професіоналах, які зможуть якісно їх будувати та обслуговувати рухомий склад, а також зроблять наші дороги комфортнішими та безпечнішими.

З 1993 року, відповідно до Указу Президента № 452/93, в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника, а не просто День водія. Але чи не найбільше на це свято чекають викладачі та студенти Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету. Адже уже традиційно до цього святкового дня приурочений конкурс професійної майстерності.

Цьогоріч 17 жовтня сформовані, підготовлені команди вийшли на старт. До випробувань, що відбувалися на центральній вулиці, навпроти коледжу, студенти готувалися завзято, наполегливо та натхненно. Бо ж хочеться бути найкращими!

Розпочав свято директор коледжу Йосип Едуардович Кібітлевський. Він привітав учасників та глядачів, а також побажав всім успіху.

Справедливо й об’єктивно навики та вміння студентів – третьокурсників оцінювали гості коледжу – журі, склад якого був високопрофесійним, незалежним і неупередженим.

Усвяткових конкурсах брали участь студентські команди "ТехАС", "VIA-VITA", "DiM-team" та "Перевізник". У формі театралізованих сценок вони виконували усі вимоги конкурсних завдань: швидко міняли колесо, вправлялись на точність зупинки, вміло заїжджали в уявний «гараж», маневрували, демонструючи плавність та швидкість руху, а також швидко та професійно надавали медичну допомогу.

Боротьба була запеклою, але фортуна усміхнулася сильнішим – команді "ТехАС"(спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»).

Усі команди отримали подарунки й грамоти, оплески та вдячність глядачів за цікаве шоу.

Дивовижно тепла осіння погода, яскраві конкурси, чудова гумористична атмосфера подарували присутнім прекрасний настрій!

Усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства бажаємо щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

Фотозвіт у фотогалереї