fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Дуальна освіта – вимоги сьогодення
15.11.2017

Готувати впродовж багатьох десятиліть висококваліфікованих спеціалістів для дорожньої галузі – одне з надзвичайно важливих завдань колективу БКТБ НТУ.

Новинок з фахових журналів тут замало. Наблизити навчання до виробництва ми вирішили шляхом участі у різного рівня виставках, конференціях, форумах. Про це вже повідомлялося на нашому сайті.

8-9 листопада 2017 року, за сприяння Юрія Бойка – заступника директора групи дорожньо-будівельних компаній Автомагістраль – Південь, нам випала нагода побувати на ХV Міжнародному форумі з будівництва, експлуатації, проектування автомобільних доріг і мостів у павільйоні Автодорекспо (м.Київ) – майданчику, переповненому креативними ідеями. Захід проходив під гаслом: «Дорожня галузь України на шляху реформування, модернізації, розвитку».

Враження від почутого і побаченого – незвичайні! Уявіть собі: шість країн-експонентів представили на виставку більше 90 торгових марок – техніки, дробильно-сортувального, контрольно-вимірювального, підйомного обладнання тощо.

Для прикладу:

- компанія BITAREL (республіка Білорусь) - провідний розробник бітумних матеріалів для дорожнього виробництва;

- CONTPOLS (Польща) – світовий лідер у виготовленні обладнання для дослідження дорожніх матеріалів;

- фірма HOFMANN ( Німеччина) – вже понад 60 років є компетентним партнером у галузі техніки для нанесення дорожньої розмітки з міжнародним визнанням;

- АМАКО УКРАЇНА, ТОВ – один із найбільших в Україні дилерів із продажу комерційного транспорту IVEKO;

- АБСУД – УКРАЇНА, ТОВ – має багаторічний досвід роботи у сфері продажу та високоякісного обслуговування дорожньо-будівельної техніки і є офіційним дилером провідних світових виробників:

    • BOMAG (Німеччина, Італія);

    • HYDROG (Польща);

    • MOBA (Німеччина);

    • ROWER CURBER (США);

    • ЦЕППЕЛІН – УКРАЇНА – офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії CATERPILLAR…

На форумі впродовж двох днів головний акцент був зроблений на сучасне будівництво доріг, їх експлуатацію з використанням новітнього обладнання та матеріалів, концесійні дороги, а також впровадження світового досвіду проектування.

«В умовах, коли дорожня галузь перебуває в стадії глобальних змін, це дуже потрібно для всіх нас,» - наголосив у своєму виступі на відкритті форуму Славомір Новак, Голова Державного агентства автомобільних доріг України.