fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
«Українська мова – це моя основа!»
20.11.2017

Яскраво, образно, емоційно зізнавались в любові до мови свого народу студенти коледжу – учасники гала-концерту, що відбувся під гаслом «Українська мова – це моя основа!» Святкування розпочалось уже зранку у вестибулі коледжу: незабутня «Червона рута», у виконанні Хоменка Євгена, Авраменко Марії та Хан Сніжани; емоційна «Мова єднання», виконана Шотурко Іванною, Плаксій Анною, Диктяр Аліною та Ягодзінською Світланою; динамічний та яскравий флеш-моб, поставлений Сінолицькою Катериною – ще далеко не весь перелік видовищних номерів, виконаних нашими студентами.

Родзинкою заходу стали наші гості: Дейн Стівс – громадянин США, волонтер Корпусу Миру; Грисюк Олена Іванівна – вчителька Комаровецької школи, бурятка за походженням; Оржехівська Ольга Василівна – заступник директора з навчальних практик БКТБ НТУ – росіянка за походженням.

Гості звернулись до глядачів спочатку своєю рідною мовою, потім – перейшли на українську. Це було і незвично, і хвилююче водночас. А ще – приємно. Приємно, що наша – українська – мова поступово завойовує світ, підкорює своєю красою, багатством, високим рівнем складності, зрештою.

Вражала активність молоді щодо підготовки до свята: з бажанням взяти участь у святкуванні звертались і студенти-першокурсники, і студенти, що неодноразово підкоряли серця глядачів на сцені нашого коледжу:

Особливо щодо організації підготовки свята, зокрема, – декорування вестибулю, сцени, постановки хореографічних номерів – варто відзначити роботу представників студентської ради Якимчука Артура та Сінолицької Катерини.

Робота проведена чимала.

Та найголовніше, що об’єднало викладачів-філологів І.М.Нагаєвську, І.В.Олійник, Г.І.Грисюк та Г.І.Москвіну, які ініціювали саме такий формат відзначення Дня української писемності та мови, та студентської громади БКТБ НТУ – непереборне прагнення гуртуватись на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Адже кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе в рідному слові…