fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Моя професія: перспективи та шляхи успіху
28.11.2017

Саме про професійні компетенції компетентного фахівця йшлося на виховній годині для студентів – старшокурсників, яку провели керівники груп Лучинська А. В. та Леонов В.В.

.

Які перспективи чекають майбутніх наших випускників?

Як стати успішним?

Як досягти успіху в сучасному світі?

Щоб відповісти на ці запитання, студенти та викладачі спеціальності «Організація перевезень та управління на автотранспорті» зібралися в читальній залі коледжу.

Наш навчальний заклад готує майбутніх логістів. До кінця 1990-х про професію "логіст" в Україні практично ніхто не чув. Наразі логіст - професія відома і поважна.

Під час проведеного заходу учасники довели золоту формулу вибору професії: «хочу – можу – маю – потрібно».

Визначили особисті якості логіста, завдання й обов’язки, необхідні знання, якими має володіти майбутній висококваліфікований фахівець.

Був запрошений гість – Барабалюк Тарас, випускник 2008 року, групи ОП-8, начальник відділу логістики торгівельно – логістичної компанії ПП «Європокрівля» м.Одеса.

Тарас Барабалюк, випускник 2015року, розповів про перспективи спеціальності, вимоги при працевлаштуванні, необхідні знання та рівень заробітної плати. Та найголовніше – довів, що улюблена робота завжди приносить щастя та задоволення.

«Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», - сказав давньокитайський філософ Конфуцій і своїм життєвим вибором підтвердив Тарас.

Тож бажаємо нашим студентам стати компетентними фахівцями, а успіх їх неодмінно знайде.