fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Ток - шоу "Погляд крізь століття"
8.02.2018

Безвартісна та молодь, яка чогось свіжого не хоче,

чогось кращого, як було перед нею

М. Міхновський

Право молоді - це право на революцію, право на виломлювання цілого світу із навіс, це право на нову творчість. Правом на висловлювання власних думок скористалися студенти коледжу на диспуті «Погляд крізь століття» - присвяті подвигові КРУТЯНЦІВ. Задав тон розмові виступ студента Андрія Провізіона, який наголосив, що НОВІ КРУТИ ми маємо зустріти іншими, зі зрілою кров’ю. Глибокому історичному аналізу піддав події національно-визвольної революції наш герой, викладач - Михайло Петрович Фрик. Він зробив акцент на «перевертнях при владі».

Бурхливо відреагував на репліки щодо прагнення залишити Україну голова молодіжної організації «Майбутнє України» Школьнік О.В. Його питання : «А ви обміняли б свою хвору маму на здорову?» зворушили всіх. Ведучі диспуту В. Томчук та В.Жуков вміло координували виступи гостей та глядачів, об’єднуючи їх ідеєю «Україна - понад усе».

Результат відповідей анонімного опитування «Чи пов’язуєш ти своє майбутнє з Україною?» спонукав всіх до глибоких роздумів.

«Дорослі зобов’язані розпочати діяти вже сьогодні, кожен на своєму місці, задля власних дітей!», - саме такими словами апелював до аудиторії мер м. Бар Цицюрський А.А.

Йосип Едуардович Кібітлевський, підсумовуючи диспут, подякував студентам Мельнику В., Льопку М , Грищишену М., Хоменку Є. за активну життєву позицію. Директор коледжу наголосив, що саме молодь є основним носієм національної свідомості та прогресивних ідей.