fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Виховний захід на тему "Екологічні проблеми використання транспортних засобів"
14.02.2018

«У нерозвинених країнах

смертельно небезпечно пити воду,

в розвинених - дихатиповітрям»

Джонатан Рабун

Серед усіх шкідливих чинників на навколишнє середовище автотранспорт відіграє значну роль.

Враховуючи актуальність екологічних проблем в читальній залі коледжу 07.02.2018 року викладачами Прохоровим О.В. та Бучковською Н.О. було проведено виховну семінар-дискусію із залученням студентів другокурсників Томчука Владислава, Леонової Юлії, Мельника Владислава, Лученко Дмитра, Захарова Ростислава та Пальонко Діани.

Тематикою доповідей було підкреслено вплив автотранспорту на стан повітря, питної води, ґрунтів а також підвищення шуму і вібрації.

У зв’язку з окресленими питаннями зроблено акцент на вихованні дбайливого ставлення до природи, формуванні екологічної культури.

У доповідях було відмічено важливість переходу транспорту на альтернативні джерела енергії, використання електромобілів та гібридних ТЗ. Наш коледж не стоїть осторонь цих проблем. Тому у числі перших в області за ініціативи директора коледжу Кібітлевського Й.Е. поряд з навчальним закладом було встановлено сучасну заправку для електромобілів.

Обговорили студенти і викладачі екологічні проекти, що втілюються в БКТБ НТУ та перспективи їх впровадження за межами закладу.