fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Тренінг-нарада
14.02.2018

«І кожен фініш – це, по суті, старт»

Ліна Костенко

У рамках тижня циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» спеціалізації «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних , будівельних і дорожніх машин і обладнання» було проведено щорічну традиційну нараду студентів четвертого випускного курсу і керівників дипломних проектів із нормо контролером Ковальчук Антоніною Володимирівною.

Захід було націлено на прищеплення студентам-дипломникам бажання поглибити свої знання та узагальнити одержану технічну інформацію напередодні переддипломної практики та підготовки до виконання дипломних проектів.

Високий рівень якості та відповідальність при виконанні дипломних проектів є передумовою формування конкурентоспроможних фахівців. Під час цієї наради серед студентів виникла цікавість до сучасних вимог до конструкторської та технологічної документації, до процедури виконання курсових і дипломних проектів, до практичного застосування одержаних знань.

Керівники дипломних проектів уточнили зміни у процедурних питаннях щодо фінішного етапу навчання майбутніх механіків. Важливим етапом заходу була контрольна перевірка практичних навичок студентів у користуванні спеціалізованими прикладними програмами комп’ютерного забезпечення.

Комісією відзначено належний рівень підготовки дипломників, що проявили себе на рівні впевнених користувачів.

Про важливість виконання практичної частини дипломних проектів студентам розповів к.т.н., викладач спеціальних дисциплін Щербатюк В.Б.

Студенти зацікавлено сприйняли почуту інформацію, розуміючи , що їх майбутнє працевлаштування значною мірою залежить від глибини засвоєних знань і навичок.