fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Теоретична конференція на тему "Метали. Від епосу до сьогодення"
14.02.2018

«Метали завжди поряд із цивілізацією людства»

М. Беккерт

Феномен відкриття металів має визначальний вплив на покращення життя людського суспільства, забезпечуючи матеріалами, що вдосконалюють знаряддя праці, відкривають можливість для технічного прогресу.

Завдяки знанням доцільного використання металів та їх сплавів відбувається розвиток науково-технічного прогресу промисловості загалом і транспортної структури зокрема.

Саме про важливість знань із матеріалознавства йшлось під час проведення науково-теоретичної конференції на тему «Метали - від епосу до сьогодення». Адже нині неможливо уявити наше життя без виробів із металу, а зростання професійної майстерності студентів без міцних різносторонніх знань. Ці знання – підґрунтя для освоєння спеціальних предметів, які формують фахівця.

З метою підвищення зацікавленості студентів другого курсу до поглиблення знань та розширення їх світогляду викладачем спеціальних дисциплін Войтенком В.М. 12 лютого 2018 року в читальній залі БКТБ НТУ було проведено конференцію, у якій з доповідями виступили студенти групи 2ДМ – 92: Якимчук Артур, Голубенко Володимир, Лученко Дмитро, Мишолов Богдан та студенти групи 2АМ – 104: Чернілевський Олександр, Черкаський Ростислав.

Із виступів студенти не тільки дізнались історію відкриття та переробку найпоширеніших у транспортній галузі металів і їх сплавів, які пропонують сьогодні вчені.

Присутні побачили практичне застосування нових сплавів у космічній галузі розроблених NASA нітинолових безповітряних шин марсохода.

Проведення подібних заходів сприяє зацікавленості студентів у міцних знаннях сьогодні, а це конкурентоздатність фахівців у майбутньому.