fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День Святого Валентина
15.02.2018

З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половину.

Кохання – це модель Всесвіту, Всесвіт такий великий, що одному в ньому стає якось не по собі. Саме тому кожний прагне знайти своє Кохання.

Кохання – дати чітке визначення ніхто не може. Треба тільки закохатися й прожити з цим почуттям хоча б день. І кожний опише по-різному свої почуття.

Цього прекрасного дня в читальній залі відбувся перегляд документального фільму «Таємниці кохання», в якому розкрито історію цього почуття людьми різних національностей і релігій.

Кохання може довго терпіти, кохання не заздрить, кохання не звеличується, не пишається, не бешкетує, не шукає свого, не дратується, не мислить зла, не радується неправді, а радується істині; все покриває, усьому вірить, усього сподівається, все переносить. Кохання ніколи не перестає!

Фільм «Таємниці кохання» розкриває це найпрекрасніше почуття не лише як щось духовне, але й дає нам зрозуміти його з точки зору науки.

Виставка книг, присвячена до Дня Святого Валентина, відобразила ту величезну кількість творів, написаних про це величне почуття.

Кохання – це хоч і невічне, але тривале, саме головне, важливе для кожної людини почуття. Даруйте своє кохання, закохуйтесь і будьте коханими!