fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з предмета «Охорона праці в галузі»
26.02.2018

Формулу ОП = ЗТПЗ + СБНУП + ЗЗП + ППП + ПАС, де ЗТПЗ - запобігання травматизму та професійним захворюванням; СБНУП - створення безпечних і нешкідливих умов праці; ЗЗП - збереження здоров'я та працездатності; ППП - підвищення продуктивності праці; ПАС - попередження аварійних ситуацій, як основну мету дисципліни «Охорона праці в галузі» запам’ятали всі відвідувачі відкритого заняття у групі 4АМ-100, проведеного 20.02.18р. викладачем першої категорії Р.М. Сердюком.

Роману Миколайовичу вдалося створити атмосферу творчої праці через впровадження методів вітагенної технології. У формі бесіди-візуалізації студенти ознайомилися з сучасними приладами для вимірювання мікроклімату та НШВФ та таблицями ДСН, ДБН, ГОСТ.

Навики аналізу умов праці за показниками шкідливості та небезпечності виробничого середовища студенти змогли набути, працюючи з міні-лабораторією «DOSLID». Викладач протягом заняття вдало поєднував роботу з нормативними документами ДБН, СНіП та досвідом, здобутим студентами під час проходження технологічної практики на СТОА.

Перегляд відеофільму «НШВФ на автотранспорті» допоміг студентам спроектувати теоретичні знання та практичні навики щодо зменшення й усунення негативних факторів в автотранспортній галузі.