fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День відкритих дверей
27.02.2018

24 лютого в актову залу Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету завітали старшокласники з чотирьох областей України разом з батьками.

.

День відкритих дверей для них – це день пошуку відповідей на запитання: підготовка до вступу, умови навчання та проживання, місця проходження виробничих практик, можливість здобуття додаткових робітничих професій, особливості подальшого навчання у вишах.

Зустріч із абітурієнтами розпочалася виступом директора коледжу Йосипа Едуардовича Кібітлевського. Він зауважив, що сьогодні на ринку праці України склалася парадоксальна ситуація, коли за наявності великої кількості людей з дипломами про освіту, кадрові агенції шукають і не можуть знайти для багатьох компаній справжніх фахівців, яких вони потребують. В першу чергу – таких, що крім теоретичних знань мають навички практичної роботи. Особливо дошкуляє дана проблема виробничникам. Педагогічний колектив Барського коледжу транспорту та будівництва виправляє цей парадокс.

Підтвердженням слів Кібітлевського Й.Е. була презентація навчального закладу - виробничі майстерні та лабораторії, комп’ютерні класи та спеціалізовані аудиторії, читальна зала, світлиця - музей народної творчості , тренажерні зали, медичний та стоматологічний кабінети, їдальня та студентський буфет.

Родзинкою екскурсії стала експозиція практичних частин дипломних проектів студентів-випускників, студентська станція технічного обслуговування та майстерня з технічної творчості. Макети сучасних двигунів, коробок передач, світодіодних, матричних фар, пристрої та моделі вразили своєю довершеністю і перенесли гостей в інший вимір часу.

Для майбутніх абітурієнтів провели традиційний конкурс «Твій шанс» - тестування абітурієнтів. Винагородою за успішно вирішені завдання з математики та української мови став сертифікат.

Впевнені, що в День відкритих дверей поріг коледжу вперше переступило чимало юних автомобілістів, дорожніх механіків, будівельників, організаторів перевезень, регулювальників дорожнього руху – тих, хто з дитинства щось майструє, створює, модернізує; тих, хто любить рахувати, прогнозувати, поважає точні науки і не мислить себе без сучасної техніки.

Бажаємо всім успішної вступної кампанії!