fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Теоретично-практичний тренінг «Автострахування від А до Я»
28.03.2018

Тиждень циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" розпочався з теоретично-практичного тренінгу «Автострахування від А до Я».

Тема для випускників на сьогоднішній день дуже актуальна.

Адже більшість студентів випускних груп мають посвідчення водія. Виникає потреба у власному авто, який на даний час не може бути без обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Можливо дехто буде працювати у цій сфері, тому це є один з напрямів працевлаштування випускників.

Якщо говорити про автоцивілку, то необхідно опиратися на закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», який складається з 4 розділів і включає 56 статей.

Інформації дуже багато, тому студент групи 4АМ – 100 Черкас Ярослав Русланович виділив лише основне.

Після розгляду всіх ситуацій, відповідей на всі питання присутні на заході разом із студентом групи 4АМ Льопком Михайлом Васильовичем перейшли до найцікавішого - оформлення договору. Вони розглянули особливості, про які мало хто знає. Зуміли самі перевірити ціну, в яку могла б обійтися ваша «АВТОЦИВІЛКА».