fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Теоретична конференція на тему "Історія компанії BMW"
28.03.2018

В Німеччині давні традиції автомобільної досконалості, і на її вершині знаходяться автомобілі BMW – потужні, але витончені. Це автомобілі, які створені для тих, хто бажає кращого і любить драйв. BMW усіма силами старається підтримувати репутацію марки автомобілів, створених для того, щоб ними керували. Саме тому на базі коледжу відбулася теоретична конференція на тему: «Історія компанії BMW».

Раніше на науково-теоретичних конференціях: «Системи пасивної безпеки», «Сучасний автомобіль – екологічний автомобіль», «Екомобіль у сучасному світі», «Top of Cars» студенти обговорювали особливості будови автомобілів даної компанії.

Цьогоріч обрали темою німецького гіганта не випадково. Адже в коледжі знаходиться велика кількість експонатів BMW, якими не може похизуватися жоден навчальний заклад України.

В рамках конференції студенти групи 3АМ-101 Жуков Віталій, Прус Дмитро, студенти групи 3АМ-102 Грещишен Микола, Дида Роман, а також Черкаський Ростислав і Чернілевський Олександр, які навчаються у групі 2АМ-104 та Андрущенко Ростислав, студент групи 2АМ-103, представили змістовну інформації про історію компанії BMW.

Дивитися у майбутнє і не забувати про минуле. Цей зрозумілий усім сенс легко зберігається продовж років.