fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Атестація педагогічних працівників
19.04.2018

Згідно чинного законодавства - атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Але для викладачів нашого коледжу – це дещо більше. Атестація - це чергове стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, росту професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи. Тому і підхід викладачів до атестації системний. А не спонтанний. Вдалим підсумком робота є і результати анонімного анкетування студентів, і написання директорських контрольних робіт, і виставка творчих педагогічних надбань (відео майстер-класи, презентації досвіду роботи, методичні розробки та авторські посібники, нагороди, сертифікати учасників конференцій, портфоліо тощо). Виставкова експозиція неабияк захоплювала колег та гостей коледжу різноманіттям, ґрунтовністю та всебічністю робіт.

Атестаційна комісія об’єктивно оцінила роботу кожного викладача, який підлягав атестації, адже основними принципами атестації є відкритість, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності. Щирі слова подяки за плідну роботу від директора Й.Е. Кібітлевського дорого вартують!

Філіппов В.П., Фрик М.П., Павич Н.Д., Войтенко В.М., Рязанцев Р.Ю., Сердюк Р.М, з нетерпінням очікували дня атестації обласною комісією… І ось, символічного 13-го, у п’ятницю, зранку, ми вирушили у Вінницю. Обласна атестаційна комісія починала свою роботу о 9.00, тому ми дещо поспішали. Вінниця зустріла нас ранковими «тягучками» та червоними сигналами світлофорів, що теж суттєво додавало хвилювання. І ось, ми вже в приміщенні, та ознайомлюємося з порядком та чергою атестації. Нас заспокоюють та підтримують директор та завуч коледжу – Кібітлевський Й.Е., та Крамар Г.В., логічно пояснюючи, що ми виконали всі умови атестації, і обласна комісія не має жодних підстав нам відмовляти. Це трохи заспокоює, але … І ось, як кажуть, перший пішов…

Обласна атестаційна комісія вразила своєю об’єктивністю та монолітністю рішень. Як виявилося, всі члени комісії вже давно вивчали та обговорювали наш досвід роботи, творчі звіти тощо, тому, маючи повагу до нашого навчального закладу та його адміністрації, приймали позитивні рішення, підтверджуючи рішення атестаційної комісії нашого навчального закладу. А я був не аби як приємно здивований – рішенням обласної атестаційної комісії нагороджений почесною грамотою! Повертаючись у рідний коледж ми раділи з того, що наша праця була достойно оцінена в області. Звичайно, зупинятися на досягнутому – не входить у наші плани. Вже завтра у кожного з’являться нові ідеї та творчі задуми, хоч чергова атестація аж через п’ять років...

На завершення всім хочеться побажати творчих успіхів і ніколи не зупинятись на досягнутому, адже здолає шлях тільки той, хто йде!

Рязанцев Роман Юрійович, викладач БКТБ НТУ