fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День відкритих дверей
3.05.2018

28 квітня 2018 року Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету черговий раз гостинно відчинив свої двері для гостей – майбутніх абітурієнтів.

.

Вир цікавих вражень підхопив відвідувачів ще у холі. Тут були наочно продемонстровані результати педагогічної майстерності колективу та вміння студентів-старшокурсників розробляти й виготовляти різноманітні механічні та електронні моделі, пристрої і робототехніку. Експозиції ознайомили гостей з історією, сьогоденням та пріоритетними векторами розвитку коледжу.

Захід продовжився в актовій залі переглядом відеофільму про яскраві сторінки життя студентів , зокрема видовищними «Козацькими забавами», захоплючим святом професійної майстерності «Автопрофі - 2017».З вітальним словом до гостей звернулася заступник директора з навчальної роботи – Галина Крамар, яка розповіла про переваги навчання в коледжі, структуру та основні здобутки навчального закладу, особливості продовження освіти за скороченою програмою у Національному транспортному університеті та інших вишах ІІІ – ІV рівня акредитації. Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Григорчук ознайомив присутніх з правилами прийому у 2018 році, напрямами і спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців у навчальному закладі.

Пролунало чимало різнопланових запитань слухачів. Жодне з них не залишилось без відповіді. Проведений конкурс «Твій шанс!» засвідчив, що цікавість до нас велика. Після тестування всі абітурієнти отримали сертифікати з чесно заробленими балами.

Після офіційної частини всі присутні, розділившись на окремі групи, здійснили екскурсію освітнім закладом. Спеціалізовані майстерені та лабораторії, верстати, сучасні прилади та обладнання, комп’ютерні класи і навчальні кабінети вражали, захоплювали, викликали подив. Коледж готує фахівців на рівні сучасних вимог, маючи потужню матеріально-технічну базу. Враховані і культурно-просвітницькі та санітарно-побутові потреби студентів – велика бібліотека, три читальні зали, етнографічний музей, просторі спортивна та тренажерні зали, медичний та стоматологічний кабінети, їдальня з демократичними цінами та буфет – все це для зручності студентів. Родзинкою свята для абітурієнтів і батьків стали майстер-класи від студентів і педагогів коледжу.

Коли працюють майстри, хочеться якомога довше дивитися на їх вправні руки, а потім спробувати й самому.