fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Хочеш зростати, як спеціаліст, - то спілкуйся з професіоналами!
8.05.2018

Хочеш зростати, як спеціаліст, - то спілкуйся з професіоналами. Саме під таким гаслом відбулася поїздка студентів спеціальності "Організація та безпека дорожнього руху" у Вінницьке управління патрульно-постової служби. Омріяна екскурсія була запланована давно, та реалізувати її вдалося лише під час однієї з практик, щоб не зривати навчальний процес.

У ролі професіонала виступив колишній випускник Національного транспортного університету, а зараз начальник сектору безпеки дорожнього руху Вінницького управління патрульно-постової служби Самусь Анатолій Петрович. Він закінчив навчання за згаданою спеціальністю й успішно реалізовував свої знання на теренах Національної поліції. Захопленню студентів від побаченого і почутого не було меж, бо не кожен день можна побачити, як вручну виготовляють дорожні знаки, налаштовують сучасні світлофори або працює техніка для нанесення сучасної пластикової розмітки та пішохідних переходів.

Окрім практичної частини, студенти одразу ж зіткнулися й з теорією, коли посипалися десятки запитань від професіонала. Чудово розуміючи, що вони ще навчаються, Анатолій Петрович сам давав відповіді на складні запитання, згадуючи найновіші зміни в сучасному законодавстві. Задоволеними залишилися всі: студенти від почутого та побаченого, Анатолій Петрович - від перспективного підростаючого покоління.

На завершення студенти отримали приємний сюрприз. Їм дозволили відчути себе справжніми «копами», побачити себе майбутніми спеціалістами в автомобілях ППС.

Загалом, враження від екскурсії були незвичайно яскравими. Одні зрозуміли, чому саме вони обрали цю професію і ким працюватимуть в майбутньому, інші - впевнились, що їх вибір був правильний з самого початку.

Екскурсія ВДАЛАСЯ !!!