fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Навчальна практика студентів-землевпорядників
8.05.2018

Як стати справжнім професіоналом? Це запитання часто ставлять собі студенти нашого коледжу.

На заняттях вони отримують теоретичні знання, а при проходженні практик удосконалюють та набувають нових професійних умінь і навичок.

Надзвичайно цінною, з погляду обміну досвідом, є навчальна практика з автоматизованих зйомок територій у Рівненському державному аграрному коледжі. Співпраця з даним навчальним закладом триває уже багато років. Практичні заняття відбуваються в навчальному центрі, який очолює Лютко Микола Григорович. Під час практики студенти працюють із сучасними геодезичними приладами, обмінюються досвідом та вміннями з ровесниками, практикують свої комунікативні навички. Цього року студенти-землевпорядники ІІІ курсу групи ЗВ-20 проходили практику в період з 20 квітня по 3 травня. Було цікаво, повчально, захоплююче.

Студенти попрацювали на електронному тахеометрі SOUTH NTS 352R, виконували обробку даних у новій версії Credo DAT. В коледжі вони ж працювали з електронним тахеометром Sokkia SET 550 RX, тому у багажі практичного досвіду наших землевпорядників вже є навички роботи із приладами двох різних виробників.

Дана практика дає можливість майбутнім випускникам впевнитись в якості своїх знань, адже їх оцінювали незалежні експерти - викладачі іншого коледжу.

Емоції, досвід, бажання працювати та вдосконалюватися – це неоціненний багаж, набутий студентами за два тижні.