fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Бінарне заняття
29.05.2018

З кожним роком автомобілі стають складніші, і тому здійснювати їхнє обслуговування не може будь-хто. Аби стати справжнім професіоналом у цій сфері, а в перспективі відкрити і власну справу потрібне найголовніше – бажання навчатися та працювати.

На бінарному занятті з предмета «Організація та планування роботи підприємств», яке провели викладачі А.В. Лучинська та В.П. Філіппов у групі 3АМ-101, колеги мали нагоду переконатись, що наші студенти мають ґрунтовні знання і стануть висококваліфікованими фахівцями.

Після оголошення теми «Хронометраж» студенти разом з викладачем сформулювали мету та основне завдання заняття – оволодіти навичками вимірювання тривалості виробничої операції та розрахунку норми часу за допомогою методу хронометражу.

Актуалізацію опорних знань Альона Віталіївна вміло провела, використовуючи інтерактивні методи навчання. Філіппов В.П. «непомітно» долучився до роботи: видав індивідуальні картки практичних завдань, провів інструктаж, надав консультативну допомогу в навчальній лабораторії.

Натхнення, вміння та навички студентів під час виконання виробничих операцій нікого з присутніх на занятті не залишили осторонь. Студенти визначали величини компресії в циліндрах двигуна, діагностували бензинові інжектори, перевіряли технічний стан акумуляторної батареї та генератора… Розрахунок норми часу на виконання виробничих операцій проводили всі без винятку: і студенти, і гості заняття!

Після перегляду уривку художнього фільму Стівена Спілберга «Список Шиндлера», дуже важливим підсумком відкритого заняття були слова викладача про Гордість і Честь працювати Вільно у своїй Незалежній Державі. Дякуємо студентам групи 3АМ-101 за отримані позитивні емоції, а колегам - Альоні Віталіївні та Віктору Петровичу - зичимо подальшої творчої наснаги.