fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Материнська любов
7.06.2018

Материнська любов… Саме завдяки їй існує Людство, бо немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Мати - Берегиня — це та, що береже оселю, дітей від невірного кроку, від непроханого лиха та напасті. Це та, що ніколи не вимагає ніяких жертв, а сама жертвує всім — навіть життям. Це та, що молить Бога про красну долю для своїх дітей, їхнє щастя та благополуччя.

18 травня в актовій залі БКТБ НТУ зібралася вся наша коледжівська родина, аби уже вкотре відсвяткувати День Матері.

В Україні це свято було офіційно запроваджене у 1995 році, а у нашому коледжі ще в 1989 році його започаткувала викладач української мови та літератури, а нині відмінник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Крамар Галина Василівна.

Передує святу цікава пошукова робота, коли студенти першого курсу пригадують, досліджують і відтворюють зв’язок з минулим своїх родин за допомогою родовідних дерев.

Перші зворушливі слова привітання звучали від найпочесніших гостей - батьків, які, як і годиться за давньою українською традицією, завітали на свято із запашними короваями. Прийняв цей святий хліб батько великої родини Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Кібітлевський Йосип Едуардович. Він побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, любові від рідних і близьких людей , а батькам подякував за виховання дітей.

З села Нова Гребля, Калинівського району на свято завітала Андрійчук Лариса Петрівна. Своєму улюбленому синові Богдану та всій нашій великій родині вона подарувала пісню «Ніби вчора, рідна мамо… ».

Усім присутнім щиро дарували пісні першокурсники Винокурова Даша, Шустка Олександр, Гребельський Петро, Діденко Сергій, Безсмертна Каріна та Крикун Яна.

Чарівна жінка, турботлива мати Лисюк Тетяна Анатоліївна разом із сином Валентином подарували усім присутнім зворушливу пісню «Сину».

Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні сестричок наших першокурсників Слободян Вікторії, Шведовської Аліни, Орлик Юлії та Олійник Анастасії.

Родзинкою свята став чарівний вальс!

Благочинний УПЦ КП о. Петро побажав Божої ласки для кожної родини кожної Матері, а також мирного неба над головою та реалізації всіх добрих справ та надій.

Найсокровеніші слова молитви до Матері були сказані дітьми щиро, з любов’ю, від усього серця.

Вдячні онуки Колесник Віталій, Гавриш Володимир, Чічкан Дмитро не шкодували слів любові для своїх рідних дідусів та бабусь, які часто замінюють їм батьків, а Козлова Інна та Лозінський Євген подарували для них чарівний танець.

Коледж став для студентів другою домівкою. Саме тому так щиро звучали слова подяки кожному викладачеві, а особливо - керівникам груп першого курсу.

Колищній випускник Малюгов Олександр та його брат - першокурсник Малюгов Іван привітали родину піснею «Старі фотографії».

Пісню «Батьки мої» виконала викладач іноземної мови, керівник групи 1ОП-26 Загорулько Людмила Леонідівна.

Впродовж усього свята були сказані тисячі слів любові та вдячності , пролилось море сліз радості, адже кожен із нас у своїй душі береже найніжніші, найсокровенніші, найкращі слова саме для Мами.

Підготувала та провела свято викладач української мови та літератури Олійник Ірина Володимирівна.