fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Найкращі дні ті, які запам’яталися
7.06.2018

Гамірно та людно було біля БКТБ НТУ 1 червня.

.

.

Хто з рюкзаком за спиною, а хтось з гітарою. Хтось у спортивному одязі , а хтось у спецодязі. Усі метушаться, збираються групами, щось обговорюють, щось грузять в автомобілі…

Що то діється?

Це Барський коледж транспорту та будівництва символічно в День захисту дітей вирішив організувати День здоров’я у формі туристичного походу за місто.

«Рух – це життя», - говорять викладачі фізичного виховання: Мацьков В.М., Завадський О.О., Олійник О.В., Гуменюк І.І.

Тож колона сформована – повний вперед із прапором, піснями, гаслами та піднесеним настроєм!

«Найкращі дні ті, які запам’яталися », - переконаний директор коледжу Йосип Кібітлевський, одягнутий у футболку з символікою БКТБ НТУ, який очолив колону.

Такий масовий похід проводимо вперше! Організовано подолавши дистанцію у п’ять кілометрів під супровід поліції (їй особлива подяка), ми прийшли до пункту призначення , який барчани називають «Суничка». І невипадково, тому що суниці тут справді є! Зустрічаються і грибочки !!!

Поки студрада та викладачі фізичного виховання готували спортивні конкурси, групи разом із своїми керівниками розпалювали багаття, варили юшку, готували шашлик, смажили картоплю під гучну музику. Особлива подяка Гуцало В.С. за музичне оформлення заходу.

День видався напрочуд веселий, запальний, насичений, емоційний, радісний для всіх.

Конкурси, флешмоб, естафети, міні - волейбол, стрільба, цікаві та пізнавальні майстер-класи з туризму сприяли гарному настрою, зміцненню здоров’я та гармонійному розвитку студентів.

Студенти разом із викладачами з великим задоволенням брали участь у спортивних естафетах, вболівальники гаряче підтримували учасників своїх команд.

Ретельно підрахувавши бали, Й.Е.Кібітлевський та В.М. Мацьков нагородили учасників змагань.

Особливо вдалим видався день переможцям усіх конкурсів – молодій спеціалізації «Організація та регулювання дорожнього руху». Що й казати? Вдалий старт! Молодці! Змагайтесь і перемагайте! Будьте кращими!!!

«Поставлені цілі та завдання свята, такі як: підвищення згуртованості й командного духу в колективі, пропаганда здорового способу життя, трудова активність, зміцнення дружніх зв’язків, збереження спортивних традицій - були досягнуті», - переконаний заступник директора з виховної роботи Григорчук В.М.

Усі одноголосно підтримали ідею директора Йосипа Кібітлевського - щорічно проводити такий масштабний коледжанський захід, приурочений Дню здоров’я.

А тепер – селфі!!! Посмішка. Лайк!