fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з предмета «Креслення»
2.11.2018

Ковальчук А.В., викладач вищої категорії, успішно здійснює у коледжі графічну підготовку майбутніх кваліфікованих фахівців. Формування графічної грамотності Антоніна Володимирівна розпочинає з дуже низького рівня креслярських навиків студентів. Що зумовлено відсутністю у навчальному плані основної школи предмета "Креслення". Однак, викладач уміло допомагає не тільки успішно засвоїти навчальний матеріал, але й сприяє вихованню в них інтересу до креслення.

Колеги, які відвідали відкрите заняття викладача в групі 2ОП-26, мали нагоду долучитись до педагогічної майстерності Антоніни Володимирівни. Навчальна діяльність з теми «Проекціювання геометричних тіл на три площини проекцій. Побудова проекцій точок, які належать їх поверхням. Зображення геометричних тіл в аксонометричних проекціях» розпочалась з коментування слайд-шоу «Чудеса світу і Україна у гармонії з геометричними тілами». Конструюючи виклад нового матеріалу, Ковальчук А.В. головним завданням ставила – спонукати студентів до активної розумової діяльності.

Отож попередні вправи, використанням технічного рисунку, графічного моделювання, графічного диктанту, компонувань зображень на кресленні, графічної роботи творчого характеру, самостійної роботи з використанням довідкової літератури та розв’язування кросворду - це далеко не весь перелік прийомів і методів, які Антоніна Володимирівна використала для встановлення зі студентами прямого і зворотнього циклічного зв’язку під час вивчення нової теми. Схвальні відгуки колег та слова подяки від студентів під час перерви – винагорода Ковальчук А.В. за кропітку та сумлінну працю, високий професіоналізм.