fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Обласне методичне об’єднання заступників директорів з виробничого навчання
2.11.2018

25 жовтня 2018 року у коледжі працювало обласне методичне об’єднання заступників директорів з виробничого навчання. Фахівці з організації практик (заступники директорів з виробничого навчання і завідувачі практик) активно обговорювали питання реалізації комплексу заходів з напрацювання моделі взаємовигідних стосунків закладів вищої освіти та роботодавців, спрямованих на практичну підготовку здобувачів освіти та їх соціальну адаптацію у виробничих колективах.

Педагогічний колектив БКТБ НТУ має позитивний досвід практичної підготовки фахівців за принципом наскрізності, а також тісних зв’язків з роботодавцями. Налагоджена взаємовигідна співпраця з такими потужними і сучасними базами практик, як ТОВ « Автомагістраль–Південь» м. Одеса; ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» м.Київ; ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» м. Новодністровськ; Атоцентр «Віннер Автомотів» м.Київ; Тойота Центр «Преміум Моторс» м.Вінниця; «АВТ Баварія ВМW» м.Київ тощо.

Ділилися досвідом з колегами заступник директора з навчальної роботи Крамар Г.В., завідувач навчально-виробничих практик Оржехівська О.В., а також керівники практик і майстри виробничого навчання. Під час огляду навчальних майстерень та лабораторій всі зійшлися в одному: запорукою підвищення пізнавальних можливостей практичного навчання є впровадження інформаційних технологій, виготовлення діючих стендів, моделей та макетів, а також використання машин та механізмів, наявних на підприємствах та в організаціях, з якими укладені угоди про співпрацю.

Після вивчення досвіду БКТБ НТУ з питань наскрізної практичної підготовки, розглядали питання «Організації виробничих практик для студентів коледжів та технікумів за кордоном». Доповіді на цю тему підготували колеги з Ладижинського коледжу НВАУ та Тульчинського коледжу ВМ БНАУ. Підвів підсумки роботи Рихлюк В.П. – голова обласного методичного об’єднання.