fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Відкрите заняття з предмета «Економіка будівництва»
5.11.2018

Практичний досвід доводить, що ідеального механізму під назвою «відкрите заняття» мабуть, створити неможливо. І все ж викладач вищої категорії Мацькова Н.П. та студенти групи 4ДБ-149 переконали всіх присутніх у зворотньому. Своє педагогічне завдання – організувати таку діяльність, яка б ставила студента перед необхідністю спрямувати свої розумові зусилля на пошук і використання наявних у нього знань і вмінь для розв’язання нового конкретного завдання, Наталя Павлівна виконала відмінно.

Розкриваючи тему «Інноваційна діяльність підприємств» викладачеві вдалося спрямувати свої педагогічні методи на формування у студентів значущої мотивації до пізнання, скерувати їхню пізнавальну активність, стимулювати розвиток власних почуттів та інтересів.

На лекції з елементами творчого пошуку шліфувались вміння вирішення фахових питань, формування практичних навичок з організаційного проектування, складання проектно-кошторисної документації, управління фінансовими ресурсами; навчалися компетентно приймати доцільні й обґрунтовані рішення, аналізувати узагальнюючі економічні показники діяльності будівельної організації, захищати свою точку зору за прийнятими рішеннями, вести дискусію.

Отож, епіграф заняття стане для більшості студентів групи 4ДБ-149 життєвим кредо: «Той, хто прагне, зробить більше, ніж той, хто може!».