fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Знакова подія
8.11.2018

06 листопада 2018 року, вперше за історію незалежності України, відбулася зустріч директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які готують спеціалістів з будівництва, експлуатації та ремонту автомобільних доріг і аеродромів, організації дорожнього руху та транспортних перевезень, ремонту та експлуатації автомобілів та дорожньо-будівельної техніки.

На нараду винесено питання надзвичайної ваги. Зокрема:

1. Про стан та перспективи підготовки фахівців для дорожньо-будівельної галузі України.

Білякович М.О., перший проректор Національного транспортного університету;

Брегін М.Г., директор ВСП Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка»

2. Про започаткування співпраці з Міністерством інфраструктури України та роботодавцями у напрямку підвищення якості підготовки молодших спеціалістів для дорожньо-будівельної галузі.

Нагорний Р.В., голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області, директор Надвірнянського коледжу НТУ.

3. Про створення Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів фахових дисциплін спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 133 «Галузеве машинобудування», 274 «Автомобільний транспорт».

Кібітлевський Й.Е., директор Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ

Крім того, на нараді були підняті питання про створення робочих груп з розробки освітніх (освітньо-професійних програм) та спільної діяльності педагогічних колективів щодо створення і використання сучасного програмного забезпечення та електронних навчальних підручників і посібників. У їх обговоренні активну участь взяли С.В.Мироненко – директор Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету, О.В.Ніколенко – директор Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету.

Підсумковим акордом став лист на ім’я Голови Державного агентства автомобільних доріг України п. Славомиру Новаку з пропозицією ініціювати зустріч у трьохсторонньому форматі: відповідальні працівники Державного агентства автомобільних доріг – роботодавці дорожньо-будівельної галузі – керівники профільних закладів освіти. Метою зустрічі має стати визначення фактичної та перспективної потреби у висококваліфікованому кадровому забезпеченні, встановлення якісно нових вимог до підготовки фахівців, внесення відповідних змін до освітніх програм, організація набуття досвіду безпосередньо на виробництві, впровадження елементів дуальної освіти.

Після завершення наради керівники мали змогу ознайомитися із сучасною матеріально-технічною базою коледжу. Досвідом щодо її створення щедро ділився господар – Йосип Едуардович Кібітлевський.