fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Розглядаючи – збагачуємось!
15.11.2018

09 листопада 2018 року студенти 3-го курсу спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) відвідали 16-ий Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг «АВТОДОРЕКСПО - 2018».

.

Учасники виставки представляли сучасні технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Зокрема, компанія CEPAS, GONVARRI GROUP пропонувала зразки металевих дорожніх та мостових огороджень, опори для дорожніх знаків; представники компанії HOFMANN та СТІМ-УКРАЇНА презентували сучасні машини та матеріали для нанесення дорожньої розмітки; ЕВРО ЗНАК - якісне виготовлення дорожніх знаків...

З надзвичайною цікавістю студенти слухали презентації експозицій.

Відвідування таких виставок – вимога сьогодення. Адже майбутні інженери з безпеки дорожнього руху мають бути обізнаними з новинками дорожньо - будівельної галузі, аби мати сучасні уявлення не лише про принципи організації дорожнього руху, а й про покриття доріг і можливості їх утримання, навчитися користуватися сучасними програмними засобами для вирішення логістичних завдань та зменшення аварійності на дорогах.

І.Бардаш, викладач спец. дисциплін