fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Екскурсія в Автосвіт
16.11.2018

Об’єм двигуна. Тип двигуна. Потужність двигуна…

Який автомобіль найшвидший, який найнадійніший, який найпотужніший, який найекономніший, ну і, звичайно, який автомобіль найкрутіший, з’ясовували студенти Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ в Києві на лівому березі Дніпра.

Екскурсійно-професійна, пізнавальна мета спонукала студентів спеціалізацій "Автомобільний транспорт" і "Галузеве машинобудування" відвідати представництва всесвітньо відомих автомобільних виробників Віннер-Автомотів, автомобільний центр Київ «Mercedes-Benz», з якими давня й тісна співпраця.

Майбутні техніки – механіки мали нагоду ближче познайомитися з діяльністю компаній в Україні та світі, вивчити весь модельний ряд брендів, які офіційно представлені в Україні, а також поспостерігати за процесами роботи співробітників автосалонів та сервісної зони, майстрів на станціях технічного обслуговування. Молоді автолюбителі зазирнули «за потайні двері» СТО й на власні очі побачили обладнання, яке використовується в роботі, а також як відбувається процес діагностики та ремонту автомобіля.

Із захватом студенти оглядали потужні виставкові зали для автомобілів. Залюбки фотографувалися.

Під час проведення екскурсій студенти мали змогу ближче познайомитися з діяльністю компаній, етапами розвитку та планами на майбутнє, структурою та пропозиціями як працедавців.

Так майбутні техніки – механіки почули, що компанія «Віннер – Автомотів» піклується про свій персонал (безкоштовне харчування, змінна робоча форма кожного дня для працівників СТО, трансфер до заміських місць роботи.) Працівники мають гідну оплату праці та соціальний пакет. Мають можливість розвиватися та брати участь у навчальних тренінгах. У вільний час займаються спортом(чудова компактна тренажерна зала для співробітників).

Про свій «щасливий квиток» роботи у Віннер – Автомотів говорять наші випускники, з якими ми зустрілися під час екскурсії. Це Данилюк Костянтин , Баклаженко Назар та Мацьков Максим. Бачили б ви, як про двигуни та їх відмінності в автомобілях на бензині та дизелі, поршні, свічі накалу,систему подачі пального розповідали Аеми професіонали - випускники (спеціальність «Ремонт та обслуговування автомобілів») Аемам студентам!

Чим не дуальна освіта?

Висловлюємо свою подяку автомобільному центру Київ «Mercedes-Benz» особисто Білому Юрію Анатолійовичу за змістовне та пізнавальне знайомство, а також компанії «Віннер – Автомотів», зокрема Філіпєні Андрієві , Галкагону Андрію за смачний обід, за проведену зустріч - екскурсію, яка була не тільки цікавою, але й дуже корисною. Сподіваємось, що і перспективною.