fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Коло друзів розширюється!
28.11.2018

Давній партнер коледжу – один із співзасновників компанії «Автомагістраль - Південь» (м. Одеса) Юрій Бойко - на чергову зустріч з викладачами та студентами приїхав з надзвичайно цікавими людьми: комерційним директором фірми «ASBUD-UKRAIN» м. Київ, яка є офіційним сервісним центром з обслуговування і поставкам сучасної дорожньої техніки світових лідерів («BOMAG», «AMMANN», «ABG Titan», «INTRAME», «MARINI») Андрієм Забродським та волонтерами Максимом Дмитрієвим і Андрієм Колядою.

Приємною несподіванкою для студентів та викладачів БКТБ НТУ став подарунок від Юрія Бойка – прапори України та коледжу.

На зустрічі йшлося про належно підготовлених молодших спеціалістів для дорожньо - будівельної галузі, про співпрацю з обміну технічної літератури та наукових напрацювань. Також сплановано було поїздку в Київ у сервісний центр компанії для ознайомлення з сучасними технологіями обслуговування і ремонту фірменної дорожньої техніки. Тривають перемовини про можливість проходження технологічної практики у сервісному центрі «ASBUD-UKRAIN» найкращих студентів – дорожніх механіків.

Було що розповісти молоді і бойовим побратимам - Максиму Дмитрієву та Андрію Коляді. Адже вони з перших днів військової агресії й донині за покликом серця тісно пов’язані з подіями на Сході країни. Поділилися сміливці своїм баченням ситуації, що відбувається на східноукраїнських теренах, розповіли про те, що довелося пережити, зокрема про героїзм захисників, справжні настрої жителів сходу, роль волонтерів. Відповіли на запитання студентів, викладачів, продемонстрували бойові трофеї.

Максим Дмитрієв подарував книгу спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту під назвою «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту».

Й. Кібітлевський подякував гостей і побажав берегти себе та пам’ятати, що вони – Герої і на них рівняється молодь України.

Також Й. Кібітлевський щиро подякував Юрія Бойка за змістовну цікаву зустріч та нових друзів, подарувавши на згадку символічну картину «Козацькому роду нема переводу». Нехай насправді, ніколи не переведеться рід наш український!