fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Політ птаха
10.12.2018

Коли народжується пташенятко, воно повністю безпорадне, залежне від своїх батьків, які годують і навчають поведінці, притаманній їхньому виду. Отак і справжнє доросле людське життя починається тоді, коли дитя - пташеня вилітає із гнізда...

Так було і з вами, наші дорогі випускники. Ви прийшли в БКТБ різними стежками: одні за власним бажанням, інших привели батьки, деякі з вас потрапили сюди «за компанію з друзями», а ще інші - просто хотіли стати самостійними. Зараз це вже не важливо, адже у ваших спогадах про студентські роки залишиться все найкраще та найдорожче: знайомство з керівником групи, посвята в студенти, перша пара, перший іспит, перше кохання та перший колективно зварений борщ на кухні у гуртожитку.

Парадокс, але найбільше ваше бажання стати дорослими і самостійними так швидко стало реальністю. Ви виросли і змужніли, опанували обрану професію і багато чому навчили своїх викладачів, які, відпускаючи вас, залишають собі тільки приємні спогади...

Як радісно нам, викладачам циклової (випускової) комісії спеціальних дисциплін спеціальності 133 "Галузеве машинобудування" (спеціалізація «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання») дізнаватися про успіхи та звершення наших випускників на трудовій ниві нашої держави, адже працевлаштовуються та користуються неабиякою популярністю на ринку праці наші випускники по всій Україні!

Багато хто з них знайшов своє перше робоче місце і у відомій дорожньо – будівельній організації «Автомагістраль - Південь», де високий рівень знань, умінь та навичок вони продемонстрували будучи ще практикантами під час технологічної та переддипломної практик.

То ж сьогодні хочеться розповісти про унікальну роботу випускників груп ДМ-87 і ДМ-88 – Моспана Богдана, Заводяна Андрія та Сивака Владислава. У чому ж унікальність їхньої праці? А у тому, що працюють вони на єдиному в Україні магістральному бетоноукладачі Gomaco GP4, що був придбаний в США, зібраний і вже використовується при укладанні бетону для нової злітно-посадкової смуги аеропорту в місті Одеса. Керівництво компанії високо оцінило знання та вміння наших випускників, їх професійну компетентність, здатність до самоосвіти, вихованість та бажання працювати.

Спочатку вони проходили стажування, брали участь у монтажі, вчилися керувати бетоноукладачем, щоб мати змогу забезпечувати рівний шар покриття та надійну роботу машини. Тестове укладання смуги почалася з південного торця. З їх пояснень, тестова закладка в торці виправдана, оскільки тут не буде ударних навантажень при посадці літаків.

Бетоноукладач створює смугу шириною 7,5 м і товщиною приблизно 40 см. у будівництві смуги також беруть участь дві інші машини Gomaco, закуплені в США. Це система автоматичного армування бетону, яка укладає металеві стрижні в бетон безпосередньо в процесі заливки, і машина створення текстури, що наносить на готову поверхню тонкий шар спеціальної рідини, яка перешкоджає швидкому висиханню основного розчину.

За проектом нова злітно-посадкова смуга має довжину 2800 метрів і ширину 45 м, зможе приймати більш важкі повітряні судна типу В-757, В-767 та інші літаки середньою місткістю до 300 пасажирів.

Основне укладання почалося з 1 вересня – саме тоді, коли за студентську лаву сіло у майбутньому нове покоління висококваліфікованих випускників, які так зараз необхідні нашій державі при реалізації урядової програми ремонту та будівництва автомобільних доріг. Тому ми, викладачі випускової спеціальності 133, окрилені успіхом, прикладаємо всіх зусиль, щоб і надалі наші студенти отримували тільки якісні та сучасні знання. А вам, наші випускники, бажаємо нових професійних досягнень та звершень, польоту птаха - стрімкого і тільки у висоту!

Керівники груп ДМ-87 і ДМ-88

Войтенко В.М., Рязанцев Р.Ю.,

та всі викладачі спеціальності 133