fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Захист курсових проектів з предмета «Будівництво автомобільних доріг і аеродромів»
15.12.2018

З 10 по 12 грудня в кабінеті №314 відбувся публічний захист курсових проектів студентів групи 4ДБ-149 з предмета «Будівництво автомобільних доріг і аеродромів».

Тематика курсового проекту різноманітна. Матеріали накопичувались ще з ІІ семестру 3 курсу. В період курсового проектування використовувалися реальні діючі нормативні документи ДСТУ, ДБН, СОУ. При розрахунку технологічних карт на зведення земляного полотна та будівництво конструктивних шарів дорожнього одягу студенти використовували сучасні дорожні машини, які бачили під час проходження практик у ТОВ «Автомагістраль-Південь», «Альтком», Шляхове будівництво тощо. Це техніка в основному закордонного виробництва: бульдозери KOMATSU D65, автогрейдери BOMAG BG-190T, котки HAMM 3518, HAMM HD-70, HAMM HD-110, асфальтоукладальники фірми BOMAG, VOGELE, бетоноукладчики SP-94.

Студенти під час захисту курсового проекту на запитання членів комісії відповідали змістовно, наводили приклади з виробництва.

Захист курсового проекту – це вже підготовка до дипломного проектування та роботи на виробництві. 80% студентів групи вже запрошені на роботу у виробничі підрозділи вищезазначених будівельних дорожніх організацій геодезистами, лаборантами та майстрами.

Керівник курсового проектування
Стусенко Г.І.