fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Зустріч з майбутнім коледжу
30.01.2019

26 січня, вперше у цьому році, у нас відбувся День відкритих дверей.

Випускники шкіл, разом із батьками, родичами та друзями, завітали в наш навчальний заклад із різних районів Вінницької та Хмельницької областей (Хмільницького, Мурованокуриловецького, Могилів-Подільського, Жмеринського, Деражнянського тощо).

Перше знайомство із закладом розпочалося з холу, де гостей не просто зустрічали студенти-старшокурсники, а й щиро ділилися враженнями від навчання та обраної професії, дозвілля та побуту.

На початку заходу майбутнім абітурієнтам був продемонстрований фільм, який ознайомив їх із начальним закладом та спеціальностями, які вони можуть обрати. Більш детально про важливість і потребу кожної із них розповів директор коледжу Й.Е.Кібітлевський. Він наголосив на пріоритетних напрямках роботи нашого навчального закладу: якості надання освітніх послуг, дуальній освіті, практичній підготовці студентів та виховній складовій навчання.

Справжньою несподіванкою для майбутніх абітурієнтів став конкурс «Твій шанс!», який дав змогу школярам перевірити свої знання з української мови та математики. Молодь охоче взялася за роботу! Батьки ж хвилювалися за дітей.

Наступним кроком Дня відкритих дверей стала змістовна екскурсія коледжем. Знайомство з історією і традиціями навчального закладу, аудиторіями, лабораторіями, виробничою базою, спортивними і тренажерними залами, бібліотекою та умовами проживання у гуртожитку захоплювало. У кожному кабінеті на гостей очікував викладач або студент. Вони демонстрували сучасні технології, що застосовуються для кращого вдосконалення навичок і вмінь майбутніх спеціалістів.

Після завершення екскурсії відвідувачі охоче поділилися своїми враженнями. Кожному з них запало в серце щось особливе. Хтось був приємно здивований спортивною базою коледжу, хтось – СТО чи майстернею з малярства, інші - захопилися сучасними геодезичними приладами.

А опісля був найурочистіший і хвилюючий момент – оголошення результатів конкурсу «Твій шанс!». Майбутні абітурієнти із рук директора Йосипа Едуардовича одержали сертифікати-рекомендації для вступу в коледж.

Тих, хто хоче перевірити свої знання і остаточно визначитися з вибором навчального закладу чи майбутньої професії, запрошуємо на наступний День відкритих дверей, який відбудеться 16 лютого 2019 року о 10:00.

Ми чекаємо Вас!