fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Крок до конкурентоздатності
7.02.2019

За щорічною традицією студенти – дипломники зустрілися на тренінг – нараді з керівниками дипломних проектів та нормоконтролером Ковальчук Антоніною Володимирівною. Цей захід відбувся 5 лютого 2019 року в аудиторії 208.

.

Мотивацією його проведення було спонукання студентів до узагальнення та поглиблення знань із спеціальних дисциплін, які формують конкурентоздатного спеціаліста, що зможе використовувати отримані вміння під час переддипломної практики та може посприяти подальшому працевлаштуванню чи отриманню першого робочого місця.

Під час наради студенти зацікавилися сучасними вимогами до технологічної та конструкторської документації, отримали поради для застосування одержаних знань на практиці, в тому числі на передодні виконання індивідуальних завдань до курсових та дипломних проектів.

Антоніна Володимирівна ознайомила присутніх із змінами у Державних стандартах України, а керівники дипломних проектів – уточнили зміни у процедурних питаннях щодо заключного етапу навчального процесу майбутніх механіків.

Завідувач автомобільно – механічного відділення к.т.н. Щербатюк Віталій Броніславович розповів про важливість виконання практичної частини дипломних проектів як складової частини дипломного проектування.

Студенти, розуміючи, що їх майбутнє працевлаштування залежить від їх компетентністного застосування отриманих знань та вмінь з усією відповідальністю поставилися до цих важливих питань.

Хода Зоя Федорівна,

викладач спецдисциплін БКТБ НТУ,

голова циклової комісії спеціальності 133