fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Героїв пам'ятає рідна сторона
12.02.2019

«Сторіччями здригався наш народ

Від зрад, ярма, кривавих заворушень»

11 лютого 2019 року студенти третього курсу Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ здійснили подорож у минуле, в історію рідного краю. Зініціювали екскурсію до краєзнавчого музею м. Бара керівник молодіжної організації «Майбутнє України» Школьнік Олександр Вікторович та викладачі спецдисциплін Хода Зоя Федорівна, Прохоров Олександр Вікторович.

Це дійсно важливо - торкатись минулого, знати його, осмислювати й переосмислювати пережите іншими людьми, тими, хто вболівав за рідний край, боронив його, розбудовував.

До студентів звернулись працівники краєзнавчого музею Наталія Олександрівна Коваль і Наталія Анатоліївна Гаєвська зі словами:

«Юнаки та їх батьки…Їх імена ніколи не забути –

Вони за нас всіх полягли, як ті , що захищали Крути»

«Вони співали «Ще не вмерла…»

І вмирали…Серця над обрієм палали»

Хтось перейнявся історією про героя, в честь якого названа вулиця у нашому місті, інший пригадав життєвий шлях свого дідуся. А декого зацікавили такі постаті як Василь Барський, Михайло Коцюбинський, Юрій Делімарський, Юліан Медвецький, Бона Сфорца. Їхні імена занесено в Книгу Пам'яті, а життєвий подвиг увіковічено в численних експозиціях музею.

Зустріч у краєзнавчому музеї - не випадковість. Адже і молодь, і старше покоління розуміють: пам'ять - ось та точка дотику, що гуртує, дає силу, наснагу, волю і мудрість, чуття Батьківщини, потребу зміцнювати та розбудовувати свою державу.

Саме так народжується патріотизм.

Школьнік Олександр Вікторович, викладач коледжу, керівник

молодіжної організації «Майбутнє України»