fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Європротокол від А до Я
25.03.2019

Тиждень циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" розпочався з теоретично-практичного тренінгу «Європротокол від А до Я».

.

Тема для студентів на сьогоднішній день дуже актуальна. Адже більшість з них мають посвідчення водія. Виникає потреба у власному авто, який на даний час не може бути без обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. І знову ж необхідно детально розібратися в особливостях оформлення повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, інакше кажучи, «Європротоколу».

Якщо говорити про Європротокол, то необхідно опиратися на закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ДТП і виплат страхового відшкодування". Інформації дуже багато, тому було виділено лише основне.

Після розгляду всіх ситуацій, відповідей на всі питання присутні на заході разом із викладачами циклової комісії перейшли до найцікавішого - оформлення Європротоколу. Вони розглянули особливості, про які мало хто знає. Зуміли оформити повідомлення про ДТП і бути готовими до будь-яких ситуацій на дорозі.