fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Атестаційно-випускна робота на сучасному рівні
25.03.2019

У рамках програми заходів тижня циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 274 "Автомобільний транспорт" відбулася зустріч студентів-дипломників із викладачем Ковальчук Антоніною Володимирівною, яка ознайомила з нормами контролю при оформлені дипломних проектів.

Дипломний проект - це атестаційно-випускна робота, за результатами виконання якої випускникові коледжу присвоюють відповідну кваліфікацію. Мета виконання дипломного проекту - застосування набутих знань для вирішення конкретних інженерних задач.

Потрібно вміти виконувати не лише дипломний проект, а й знати відповідні стандарти та нормативи. Саме про це йшла мова на зустрічі судентів-дипломників із нормоконтролером Ковальчук Антоніною Володимирівною.

Адже в умовах сучасного виробництва головним носієм конструкторсько-технологічної інформації є креслення. Креслення відображає технічну думку та передає інформацію про об’єкт виробничої діяльності. Розуміння цього і ще багато іншого було представлено й обговорено на зустрічі.

Також була проведена контрольна перевірка практичних навичок студентів у користуванні спеціалізованими прикладними програмами комп’ютерного забезпечення, яке використовуватиметься під час дипломного проектування. Результати перевірки показали достатній рівень знань та умінь.

Студенти зрозуміли, що дипломне проектування – це праця і наукова, і кваліфікаційна. Для того, щоб зробити її такою, потрібно дотримуватися всіх рекомендацій. Тому студенти оцінили зустріч як продуктивну та інформаційно насичену.