fb
yt
Вгору
Барський коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
День відкритих дверей
25.03.2019

22 березня 2019 року учні 10-11 класів Верхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з ровесниками Сеферівської ЗОШ – сад І – ІІ ступенів відвідали Барський коледж транспорту та будівництва НТУ. Познайомилися з навчальним закладом і дізналися про особливості вступної кампанії 2019 року.

Школярі зустрілися з керівництвом, викладачами, студентським активом БКТБ НТУ, відвідали навчальний корпус, аудиторії та лабораторії.

Директор коледжу Кібітлевський Й.Е. розповів майбутнім абітурієнтам про освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, умови вступу і навчання, а також про цікаве й насичене студентське життя.

Особливе захоплення у дітей викликали наочні посібники-агрегати автомобілів (АUDI ,VOLVO, FORD, OPEL у розрізах 2012-2013 років випуску. Студенти їх самі розбирають, потім роблять потрібні розрізи. Мета такої роботи: для вивчення всього найсучаснішого, що є на сьогоднішній день!

Такі візити дуже важливі для випускників шкіл. Вони допомагають не помилитися у виборі майбутньої професії, відчути атмосферу студентського життя! Дуже вдячні за запрошення! Маємо надію, що це стане доброю традицією, а учні наших шкіл стануть гідними студентами коледжу!

Войтенко С.П., вчителька трудового навчання Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Якубівська С.М., педагог-організатор Сеферівської ЗОШ-саду І-ІІ ст.